Dziękujemy starszakom za obecność

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. Nie tak dawno witaliśmy się - dzieci przyszły po raz pierwszy do naszych żłobków. A dziś już nadszedł czas pożegnania.

Ten rok minął nam nie tak jak planowaliśmy.

Koronawirus spowodował, że nie mogliśmy zorganizować Dnia Rodziny, występów dzieci i wielu innych atrakcji.

Cieszymy się, że zdążyliśmy z Dniem otwartym dla Babć i Dziadków w żłobku Wesoła Rybka i na Elektrowni i Jasełkami w żłobku Wesoła Rybka.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać bynajmniej te wspólne miesiące, tygodnie i dni z uśmiechem na twarzy.

Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieciom, które idą do przedszkola życzymy wszystkiego co najlepsze na dalszych szczeblach edukacji.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie żłobka.

Proszę nie zapomnijcie zabrać teczki z pracami plastycznymi swoich dzieci.

Drodzy Rodzice, dla dzieci,  które odchodzą od nas z końcem sierpnia tego roku, przygotujemy pamiątkowe dyplomy.

Natomiast jeśli chodzi o dzieci, których rodzice dali wypowiedzenia z różnych powodów wcześniej, a chcieliby pamiątkowe dyplomy, niech napiszą maila z prośbą o ich przygotowanie.

Dziękujemy wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogliqśmy się tyle od was nauczyć przez ten wspólnie przeżyty czas.

Drodzy rodzice gratulujemy wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy wam pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w przedszkolu i szkole.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 🙂

Aleksandra Bałdyga

Dyrektor Zespołu Żłobków Miejskich wraz z personelem.