Dzień Rodziny

Dzień Rodziny 2021/2022

W dniu 07.06.2022 r. na terenie Ośrodka Przygotowań Sportowych w Rybniku, z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki oraz Dnia Ojca przygotowaliśmy dla Naszych podopiecznych oraz ich rodzin festyn rodzinny. Dzięki wielu atrakcjom, konkursom, zabawom, słodkim nagrodom, a także oprawie festynu udało się wytworzyć niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Zapraszamy do przeczytania relacji w dziale Aktualności: RELACJA Z FESTYNU RODZINNEGO

 

 

Dzień Rodziny 2020/2021

W dniu 08.06.2021 r. na terenie Ośrodka Przygotowań Sportowych w Rybniku, z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki oraz Dnia Ojca przygotowaliśmy dla Naszych podopiecznych oraz ich rodzin festyn rodzinny.

Dzięki wielu atrakcjom, konkursom, zabawom, słodkim nagrodom, a także oprawie festynu udało się wytworzyć niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Zapraszamy do przeczytania relacji w dziale Aktualności: RELACJA Z FESTYNU RODZINNEGO

 

 

 

Dzień Rodziny 2019

Z okazji Dnia Rodziny w naszym żłobku odbywa się przyjęcie w ogrodzie, podczas którego dzieci wraz z opiekunkami przygotowują program artystyczny.


W 2019 r. program artystyczny nosił tytuł: „Podróż Wesołych Rybek przez świat”. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje uzdolnione pociechy i odbyć tym samym niezwykłą wyprawę przez wszystkie zakątki świata.  

 

Swoje umiejętności taneczne i artystyczne dzieci prezentowały w następujących tańcach:

  • taniec country „Bonanza”,
  • taniec rosyjski „Kazaciok”,
  • taniec chiński,
  • taniec Murzynków „Dżungla”,
  • taniec bawarski,
  • taniec polski „Krakowiaczek”,
  • taniec „Gdzieś w głębinach morskich fal”,
  • taniec dzieci z najmłodszej grupy „Baby Shark”.

 Zwieńczeniem wszystkich występów była wspólna piosenka „Parostatek”, podczas której wszyscy mali artyści mieli okazję ponownie zaprezentować się na scenie. Swoją obecnością zaszczycił nas nawet sam  „Krzysztof Krawczyk”.
Po części artystycznej przyszedł czas na beztroską zabawę. Dzieci mogły malować paluszkami na przezroczystej folii, odgrywać scenki w mini teatrzyku, szaleć w basenie z piłkami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce, a także oddać się orzeźwiającej zabawie podczas przelewania wody i łowienia rybek z basenu.
Zakończenie tego szczególnego dnia było dla dzieci nie lada niespodzianką. Mianowicie przyjechali do nas strażacy i policjanci, którzy udostępnili swoje wozy, dzieci mogły obejrzeć je od środka. Atrakcja podobała się wszystkim

 

 

Dzień Rodziny 2018