Dzień wymarzonego bohatera

Zorganizowanie Dnia Wymarzonego Bohatera zaczęliśmy od ogłoszenia, na którym poprosiliśmy rodziców, aby wraz z dziećmi przygotowali stroje ulubionej postaci. Przed tym wielkim wydarzeniem postaraliśmy się, aby żłobek tego dnia wyglądał wyjątkowo. Wspólnie udekorowaliśmy salę w różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony, maski i świecące kule, które dodały bajecznego uroku. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój.                              

 

Dzieci przyszły do żłobka, przebrane w kolorowe stroje. Wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Pojawili się między innymi: supermeni, królewicze, księżniczki, policjanci, strażacy, sanitariuszki, koty, pszczółki, myszki i wiele innych wspaniałych postaci których nie sposób było zliczyć. 

 

W ten wyjątkowy dzień również  panie opiekunki zamieniły się w bohaterów bajek i filmów. W tak pięknych strojach była okazja do wykonania pamiątkowych  zdjęć na których pojawił się ulubieniec dzieci – Kubuś Puchatek. Po sesji zdjęciowej Kubuś został zaproszony do wspólnej zabawy. W zabawach: „Baloniku”, „Kółko Graniaste”, „Rolnik”, „Stary Niedźwiedź” i wielu innych które nie miały końca, dzieci z uśmiechem na twarzy niestrudzenie brały udział.

 

Nie zabrakło również wesołej i skocznej muzyki do której dzieci tańczyły, a kolorowe bańki które pojawiały się w czasie zabaw, zachęcały dzieci do coraz śmielszej zabawy. Udział w grach, dodawał dzieciom odwagi i nawet taniec na gazecie czy z balonem nie stanowił problemu dla naszych maluchów. Nie zabrakło również parady na której dzieci z wdziękiem prezentowały swoje stroje. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

 

Dzień wymarzonego bohatera, na długo został w pamięci naszych dzieci, a pamiątki w postaci zdjęć, dają nam wiele radości do dziś. Dzieci chętnie oglądają i komentują z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie jak prawdziwy bohater: „TO JA!”

 

ROK  2023/2024

Tygryski

ROK  2022/2023

Tygryski

 

ROK  2022/2023

Tygryski

Żabki

 

 

 

 

ROK  2021/2022

Tygryski

 

Żabki

 

ROK  2020/2021

 

 

Tygryski

 

 

ROK  2019/2020

 

Tygryski

 

 

Żabki