Letnia Akademia Malucha

Rodziców razem z dziećmi od 0 do 6 roku życia serdecznie zapraszamy w imieniu Domu Kultury Chwałowice do uczestnictwa w Letniej Akademii Malucha, która odbędzie się 22 i 23 czerwca 2024 roku na terenie Domu Kultury.

 

letnia akademia malucha 2024


W bogatym programie adresowanych do najmłodszych między innymi:

 

  • Spektakl "Raz, dwa, trzy" w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, w interaktywnej formie, przeznaczony dla dzieci do 4 roku życia.
    To wyliczanki, które uruchomią każde ciało, zarówno to małe, jak i to duże.
    To przede wszystkim nieodparta potrzeba ruchu, rytmu i dźwięku.
  • Koncert gordonowski dedykowany jest dzieciom od urodzenia do 6 roku życia. Podczas koncertu dzieci i ich opiekunowie usłyszą wiele autorskich utworów. Formuła koncertu jest wyjątkowa. Muzycy grają i śpiewają pomiędzy dziećmi, tak aby każdy z małych słuchaczy mógł nie tylko słuchać muzyki ale również obserwować w jaki sposób powstają dźwięki.
  • Spektakl "Tu TUTU" w wykonaniu Fundacji Sztuka Ciała, przeznaczony dla dzieci od 0,5 do 5 lat. Spektakl wyczarowany z tiulu – do oglądania, dotykania, słuchania, doświadczania kolorów podstawowych i pochodnych – barw tkaniny i barw dźwięku, dla najnajmłodszych z zabawą sensoryczną i muzyką na żywo .

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Domu Kultury Chwałowice.
Pani Dyrektor Domu Kultury, Karinie Abrahamczyk dziękujemy za udostępnienie biletów dla naszych milusińskich.

 

Ulotki i plakaty dostępne są w każdym z naszych Żłobków. Chętnych rodziców zapraszamy po garść informacji do Sekretariatu siedziby Zespołu Żłobków Miejskich


Link do wydarzenia : https://www.dkchwalowice.pl/