Dzień otwarty

Dzień otwarty to czas kiedy rodzice zapisanych do naszego żłobka pociech mogą  zapoznać się z ofertą placówki, a także  razem ze swoimi dziećmi uczestniczyć w  zabawach przygotowanych przez opiekunki. Celem dni otwartych jest przede wszystkim oswojenie się z nowym miejscem, zmniejszeniem napięć emocjonalnych dziecka w pierwszych kontaktach ze żłobkiem, integracja dzieci podczas wspólnych zabaw, możliwość rozmowy rodziców z opiekunkami, a także zapoznanie z funkcjonowaniem żłobka.
Jest to okazja, by  rozwiać wszelkie wątpliwości, bo przecież powierzenie swojego najcenniejszego skarbu pod opiekę innych z pewnością nie jest łatwą decyzją.

 

ROK  2022/2023

Żabki

Tygryski

 

ROK  2021/2022

 

Żabki

 

 

Tygryski

 

 

ROK  2020/2021

 

Żabki

 

 

Zdjecie 1: W krzesełku do karmienia siedzi chłopiec. Trzyma w ręku nakrętkę od butelki. Przed nim stoi miseczka z nakrętkami. Opiekunka trzyma pojemnik z otworem do wrzucania nakrętek.
Zdjecie 2: W krzesełku do karmienia siedzi chłopiec, przed nim stoi sorter z klockami. Naprzeciw chłopca siedzi mama w maseczce ochronnej.
Zdjecie 3: W krzesełku do karmienia siedzi chłopiec, przed nim stoi nakładanka z drewnianymni, kolorowymi klockami.
Zdjecie 4: Na podłodze leży zielony tunel. Po jednej stronie tunelu klęczy pochylona opiekunka, po drugiej stronie klęczy mama, która trzyma chłopca.
Zdjecie 5: Przez zielony tunel przechodzi uśmiechnięty chłopiec.
Zdjecie 6: Na podłodze siedzi chłopiec, w rączce trzyma plastikowego kotka. Przed chłopcem leżą zwierzątka. Obok siedzi opiekunka i mama chłopca.
Zdjecie 7: Przy stoliki siedzi chłopiec z mamą. Mama pomaga chłopcu wyklejać rysunek żabki kulkami z zielonej bibuły.
Zdjecie 8: Na podłodze siedzi chłopiec, opiekunka i mama chłopca. Wszyscy trzymają kolorowe marakasy.
Zdjecie 9: Na podłodze siedzi chłopiec, naprzeciwko chłopca siedzi opiekunka. Oboje dotykają palcem stojącej przed nimi szklanej, świecącej kuli.
Zdjecie 10: Na placu zabaw stoi niebieski bujak piesek. Na bujaku siedzi chłopiec, obok chłopca jest opiekunka.
Zdjecie 11: Na biedronce znajdującej się na placu zabaw siedzi chłopiec. Z tyłu przytrzymuje go opiekunka.
Zdjecie 12: Na zjeżdżalni, znajdującej się na placu zabaw siedzi  chłopiec. Za rączki trzyma go opiekunka.
Zdjecie 13: Na placu zabaw przy barierce stoi uśmiechnięty chłopiec.
Zdjecie 14: Na końcu zielonego tunelu siedzi uśmiechnięty chłopiec w spodenkach w kratkę.
Zdjecie 15: Na kolorowych  płytkach na placu zabaw, obok niebieskiego bujaka siedzi uśmiechnięty chłopiec w spodenkach w kratkę. W tle widać kolorowy płotek.
Zdjecie 16: W piaskownicy siedzi chłopiec, nad nim pochyla się opiekunka. W piaskownicy leżą  zabawki. Na brzegu piaskownicy siedzi mama chłopca w maseczce ochronnej.
Zdjecie 17: Przy stoliku siedzi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami i nakłada drewniane klocki na patyczki, obok siedzi mama chłopca w maseczce. Na stoliku stoi również plastikowa tacka z metalowymi dzbanuszkami.
Zdjecie 18: Obok plastikowego kosza stoi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami. W ręku trzyma żółty metalowy dzwoneczek. Obok siedzi mama w maseczce ochronnej.
Zdjecie 19: W piaskownicy bawi się chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami. Na brzegu piaskownicy siedzi mama chłopca.
Zdjecie 20: Na zielonym jeździku obok piankowej biedronki siedzi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami. Pokazuje paluszkiem oko biedronki.
Zdjecie 21: Na zielonym autku siedzi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami. W tle za nim widać zjeżdżalnię.
Zdjecie 22: Przy wejściu na zdjeżdżalnię  stoi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami.
Zdjecie 23: Przy stoliku na placu zabaw siedzi chłopiec z jasnymi, kręconymi włosami. Na tacy przed chłopcem stoją metalowe dzbanuszki. Jeden dzbanuszek chłopiec trzyma w rączce. Obok chłopca siedzi mama.

 

 

 

 

 

ROK  2019/2020

 

Tygryski

 

 

Żabki