Urodziny żłobków

1 lutego obchodzi swoje pierwsze urodziny Żłobek nr 2 i Żłobek nr 3, natomiast Żłobek Wesoła Rybka ma już trzy latka.

Cieszymy się, że Miasto Rybnik stworzyło takie miejsce, gdzie dzieci odkrywają swoje pasje i talenty.

Dzięki możliwościom, jakie dają nam nowoczesne obiekty oraz ich wyposażenie, najmłodsi mieszkańcy uczą się odkrywania, eksperymentowania, a także wzbudzania własnej ciekawości poznawczej, dzięki którym będą lepiej radziły sobie w każdej dziedzinie życia.

Przy tej okazji dziękuję rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli, powierzając nam swoje dzieci pod opiekę oraz za życzliwość na co dzień i miłą współpracę, zaś dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę, uśmiech na twarzach i niegasnący entuzjazm.

Życzymy wielu powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów swoich dzieci.

Aleksandra Bałdyga
Dyrektor Zespołu Żłobków Miejskich